Pragniemy stworzyć Państwa pociechom jak najlepsze warunki do rozwoju. Nasze żłobki i przedszkola stawiają na rozbudzaniu w podopiecznych zainteresowania nauką oraz sztuką. Wpieramy rozwój przeróżnych uzdolnień maluchów poprzez aktywizowanie ich w procesie samodzielnego poznawania otaczającego świata oraz odbioru sztuki. Kierując się tymi założeniami w Żłobkach i Przedszkolach MegaMocni organizujemy różnorodne zajęcia, wykłady oraz warsztaty, który przebierają m.in. formę atrakcyjnego, naukowego show. Ponadto, jednym z kluczowych aspektów naszych działań jest profilaktyka logopedyczna oraz terapia dzieci z wadami wymowy.

Gdańsk Strzyża

Żłobek i Przedszkole MegaMocni Strzyża to nasza piąta placówka, uruchomiona w październiku 2018 roku. Są to cztery nowoczesne sale dostosowane do możliwości i wymagań dzieci. W każdej z sal towarzyszy dzieciom wykwalifikowana i przede wszystkim troskliwa kadra.
Nasze codzienne zajęcia obejmują szereg interesujących propozycji – rytmika, język angielski, zajęcia plastyczne, czy zajęcia motoryki małej. Raz w miesiącu proponujemy naszym wychowankom udział w dogoterapii, a w grupie przedszkolnej kuchcikowo, laboratorium oraz zajęcia z robotyki.

Strzyża

Gdańsk Zaspa

Chcieliśmy dać najmłodszym mieszkańcom Gdańska możliwość nieograniczonego rozwoju uzdolnień artystycznych, wzbudzając w nich zainteresowanie sztuką, kształtując umiejętność jej odbioru, a także zachęcając do aktywnej twórczości zarówno plastycznej, jak też muzycznej czy dramatycznej. A to wszystko nie byłoby możliwe bez odpowiedniego nadzoru logopedycznego.
Z tą myślą powstało nasze pierwsze niepubliczne przedszkole i żłobek na Zaspie.

Zaspa

Gdańsk Chełm

Zachęceni sukcesem pierwszej placówki na Zaspie, stworzyliśmy drugą placówkę MegaMocnych w dzielnicy Chełm. Doskonale wyposażone 70-metrowe sale, w których nad dziećmi czuwa wykwalifikowany personel, to wyznacznik nowych standardów opiekuńczo-edukacyjnych. Z własną kuchnią, przestronnym tarasem i salą gimnastyczną, żłobek i przedszkole na Chełmie to idealne miejsce do rozwoju najmłodszych.

Chełm

Gdańsk Stogi

W maju 2016 roku swoje drzwi otworzyły dla dzieci żłobek i przedszkole MegaMocni Stogi. Placówka znajduje się w nowoczesnym biurowcu Koga. Jest to spokojna, cicha lokalizacja, przy której aż miło oddycha się świeżym powietrzem. Nowe wnętrza, pozwalające na jak najefektywniejszy rozwój dzieci, są urządzone w morskim stylu i świetnie wpisują się w gdański klimat.

Stogi

Gdańsk Suchanino

Nasze czwarte niepubliczne przedszkole powstało na Suchaninie. Jest to dla nas wyjątkowa placówka. Jest ona bowiem w pełni przystosowana do przyjęcia podopiecznych wymagających szczególnego zaangażowania ze strony opiekunów – dzieci przewlekle chorych i z niepełnosprawnościami. Nowoczesne wnętrza, wykwalifikowana kadra oraz stosowany przez MegaMocni program zapewnią wszechstronny rozwój wszystkim dzieciom, niezależnie od ich potrzeb.

Suchanino

Gdańsk Jasień

MegaMocni Jasień to kolejna nasza placówka uruchomiona latem 2020 roku. MegaMocnych żłobkowiczów i przedszkolaków zapraszamy do przestronnych i nowoczesnych sal, utrzymanych w zielonych barwach i stylistyce nawiązującej do środowiska naturalnego. Najważniejszym atutem naszej placówki pozostaje jednak wysokokwalifikowana i zaangażowana kadra!

Jasień

Gościcino

W 2020 roku ruszyła nasza placówka w Gościcinie - znajduje się w niej niepubliczny żłobek oraz publiczne przedszkole. Mieści się ona w pięknym, ponad stuletnim zabytkowym pałacyku otoczonym zielenią, ogrodem i placem zabaw. Wśród zajęć znajdują się lekcje związane z Kaszubami, ich kulturą oraz językiem. Zapraszamy!

Gościcino
to top button
Translate »